Week van de Amateurkunst 6 & 7 juni 2015

 



Week voor de Amateur Kunst 30 & 31 mei 2015

In het kader van de Week van de AmateurKunst (WAK) is door Fluxusdocent fotografie Tim Knol een aantal foto’s verzameld van (oud) cursisten. Het levert een afwisselende en boeiende verzameling beelden op met uiteenlopende onderwerpen en emoties door net beginnende en wat meer ervaren fotografen. Amateurs die nog geen of weinig ervaring hebben met het tonen van de resultaten van hun passie.



Week voor de Amateur Kunst 30 & 31 mei 2015

Foto’s van de volgende cursisten worden getoond: Edith van Leeuwen, Hans Kok, Trudy Sennhauser, Paul Verbunt, Jacqueline Mulier, Monique van Marle, Astrid Posthouwer, Simone Ronchetti en Inge du Perron.


astrid

Op zaterdag 6 & zondag 7 juni van 13.00 – 17.00 uur bent u van harte welkom om deze juweeltjes te bewonderen.



Week voor de Amateur Kunst 30 & 31 mei 2015

Van 30 mei tot en met 7 juni presenteren de Zaanse amateurkunstenaars zich op diverse locaties in de Zaanstreek. De WAK belooft maar liefst 65 events, waarbij ruim 325 amateurkunstenaars zijn betrokken.